Квартири у Бучі

У Бучі понад півсотні родин військових отримали нові квартири – фото

Олексій Кулеба

"Ключі від квартири – це найменша подяка за захист Держави та власну жертовність"

Голова Київської ОВА Олексій Кулеба повідомив, що у Бучі 52 родини військових стали власниками нових квартир. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Telegram-канал.

Кулеба особисто передав ключі до нерухомості та познайомився з родинами тих, хто з перших днів російської агресії, у 2014 році, почав захищати Україну від окупантів. Деякі з військових продовжують це робити і зараз.

"На жаль, не всі родини оселяться в повному складі. Троє захисників поклали свої життя за наше майбутнє. Вічна їм пам'ять. Ключі від квартири – це найменша подяка за захист Держави та власну жертовність. Я переконаний, що така підтримка – це тільки початок. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб усі, хто потребує житло, якнайшвидше оселилися в нових домівках. Підтримуємо один одного. Разом до Перемоги", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що презентовано сувенірні монети під назвою "Бучанська монета", як сумний спогад окупації.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ