Монети

"Бучанська монета": презентовано сувенірні монети, як сумний спогад окупації – фото

Бучанська міська рада. Офіційна сторінка / Facebook

"20% від продажу монет було вирішено передати на відновлення міста та підтримку людей, які постраждали від окупації"

На Київщині презентували унікальний проєкт "Бучанська монета" – меморіальний пам'ятний сувенір про трагедію, яку пережила Буча у лютому-березні цього року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційну сторінку Бучанської міської ради.

Тираж колекції склав 7,5 тис монет, які виготовлені з різним покриттям – платина, нікель, золото у номерному футлярі з дуба. У кожної з них є вигравіюваний посередині футляра порядковий номер.

Ініціатива належить корінним бучанцям Дмитру Воронцю та Владу Кушніру, які пережили окупацію. Чоловіки втратили свій бізнес, але знайшли у собі сили реалізувати цей проєкт.

"Ми розробили дизайн монети та втілили наш задум в життя. Трохи пізніше, дуже захопившись цією ідеєю, ми вирішили зробити 3 види монет з різним покриттям і створити для них унікальні футляри. Футляри також розроблені та виготовлені нами, і кожна монета йде в комплекті разом із футляром. 20% від продажу монет було вирішено передати на відновлення міста та підтримку людей, які постраждали від окупації", – розповів Воронець.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що "Укрпошта" випустить марку, присвячену саперу Патрону.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ