Національний банк України (НБУ)

НБУ презентував монети "Ой, у лузі червона калина" – фото

Shutterstock

Ми розповімо, де їх можна буде придбати

Національний банк України презентував пам'ятні монети "Ой, у лузі червона калина" номіналом 5 грн (нейзильбер) та 10 грн (срібло). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт НБУ.

Монети, які увійшли до нової серії НБУ "Безсмертна моя Україна", ввели в обіг з 18 липня, понеділка.

"Ці пам'ятні монети є одними з перших, які вводяться в обіг з початку війни. Вони присвячені українській пісні, яка після віроломного нападу російських військ на Україну зазвучала з новою силою і стала сучасним символом протистояння російській військовій агресії", – йдеться у повідомленні.

Дизайнером монет став київський художник Дмитро Кривоніс. На аверсі зображені українські воїни різних часів і кущ калини у формі карти України.

Монети
Монети
Фото: bank.gov.ua

Загалом випущено 175 тисяч 5-гривнених монет із нейзильберу та додатково 75 тисяч у сувенірній упаковці, а ось 10-гривневих срібних – 5 тисяч. Їх можна буде придбати у банків-дистриб'юторів із продажу пам'ятних монет та сувенірної продукції:

  • Укргазбанк;
  • Радабанк;
  • ТаскомБанк;
  • Приватбанк.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав про інші пам'ятні монети з серії "Безсмертна моє Україна", які отримали назву "В єдності – сила".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ