Картина "Голова селянки"

Фахівці помітили на картині Ван Гога невідомий раніше автопортрет – відео

NATIONAL GALLERIES OF SCOTLAND

"Важливе відкриття"

Спеціалісти Національної галереї Шотландії знайшли за допомогою рентгену на звороті картини Вінсента Ван Гога "Голова селянки" автопортрет митця, про який раніше не знали. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

"Коли ми вперше побачили рентгенівський знімок, звичайно, ми були надзвичайно схвильовані. Це важливе відкриття, адже воно доповнює те, що ми вже знаємо про життя Ван Гога", – поділилася старша співробітниця галереї Леслі Стівенсон.

Є версія, що художник написав цей автопортрет, коли переїхав до Парижа і познайомився з роботами французьких імпресіоністів. Ван Гог часто повторно користувався полотнами для заощадження коштів. Картину "Голова селянки" приблизно за 15 років після смерті голландця позичили для експозиції у музеї Стеделійк (Амстердам, Нідерланди).

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на популярній картині Модільяні знайшли п'ять різних малюнків, розміщених один поверх другого.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ