Суддя

В Одесі суд зобов'язав чоловіка читати Грушевського за антиукраїнські дописи

Shutterstock

Правопорушник закликав "приєднатися до росії"

Приморський райсуд Одеси оригінально покарав правопорушника, який закликав до порушення цілісності України та повалення конституційного ладу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт суду.

Так, чоловік писав у соцмережі "Одноклассники", що південний схід України – "Новоросія", закликав "приєднатися до росії" і розміщував псевдокарти, де частина територій України була зображена у складі рф. За це його визнали винним у порушенні частини 2 статті 109 та частини 1 статті 110 ККУ.

Правопорушнику призначили два і чотири роки позбавлення волі без конфіскації майна. Стаття 70 передбачає поглинення терміну менш суворого покарання більш суворим покаранням, а тому остаточний термін ув'язнення складе чотири з дворічним випробувальним строком. Також чоловік має прочитати 10-томну монографію "Історія України-Русі" Михайла Грушевського.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Київщині з університету вигнали студентку, бо та закликала українців "скласти зброю і прийняти ворога з добром".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ