дмітрій і ніколай пєскови

"Я гаспадін пєсков": сину прессекретаря путіна запропонували йти воювати – відео

Фото з соцмереж

Родич чиновника чекає, коли до нього звернеться сам путін

Ведучий каналу "Популярная политика", під виглядом військкома, зателефонував синові прессекретаря президента рф дмітрія пєскова ніколаю і запропонував йому вирушити на фронт в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд".

Дмітрій Нізовцев сказав сину впливового чиновника, щоб той явився до військового комісаріату.

"Звичайно ж, завтра я не приїду. Якщо ви знаєте, що я "гаспадін" пєсков, ви повинні розуміти, наскільки це не зовсім правильно, щоб я там перебував. Я буду це вирішувати на іншому рівні. Мені треба зрозуміти взагалі, що відбувається і які в мене є права...Завтра щоб мене забрали – повірте, це ні вам, ні мені не потрібно. У мене проблеми захищати батьківщину немає, але мені треба розуміти доцільність моєї там появи, я кажу вам про політичні певні нюанси", – відповів ніколай.

У пєскова-молодшого запитали, чи готовий він стати добровольцем, на що теж отримали негативну відповідь. Син прессекретаря додав, що він піде воювати, якщо йому так скаже путін.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії заарештували чоловіка, який хотів воювати проти України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ