McDonald's

Вже 20 вересня: McDonald's оголосив про відкриття у Києві – нові ціни та адреси працюючих ресторанів

Shutterstock

Мережа фастфудів запровадить розширені процедури та протоколи заради безпеки

Компанія McDonald's розпочинає поетапне відкриття ресторанів із запуску McDelivery (доставка). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Forbes.

Вже 20 вересня, у вівторок, відкриються три ресторани у Києві. Спочатку вони працюватимуть лише на доставку, а зали, експрес-вікна та МакДрайв планують відкрити наступного місяця. Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців.

Першими запрацює McDelivery у столиці на проспекті Бажана, 3в, на вул. Гришка, 7, та на проспекті Гагаріна, 2а. Десь за тиждень відновлять роботу ще 7 столичних закладів, а згодом відкриються інші ресторани у Києві та в різних містах у західних регіонах.

Спочатку можна буде замовити їжу лише через послугу McDelivery завдяки компанії Glovo. У жовтні ці заклади мають відкрити для гостей і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. В інших містах України ресторани можуть почати роботу з доставки, а потім відвідувачі зможуть самостійно завітати до закладу.

Компанія запровадить розширені процедури та протоколи заради безпеки працівників і клієнтів. Ресторани працюватимуть з 9:00 до 21:00 (чи згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо McDonald's знаходиться всередині), а також їх закриватимуть під час повітряної тривоги, щоб відвідувачі та співробітники могли дістатися до найближчого укриття. Одночасно працівники оперативно видаватимуть вже оплачене замовлення, поки йде зупинка виробничого процесу.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що вживання чипсів провокує рак.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ