Лабораторія

Китайський учений, який створив трьох ГМО-дітей, продовжуватиме свої експерименти

Shutterstock

Три роки науковець провів у в'язниці

Китайський учений Хе Цзянькуй, який створив генно-модифікованих дітей, вийшов із в'язниці і готовий працювати над своїми новими проєктами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на South China Morning Post.

У 2019 році науковець Хе Цзянькуй був звинувачений у проведенні експериментів зі створення перших ГМО-дітей. У 2019 році він отримав трирічний тюремний термін за незаконні експерименти над ембріонами. В результаті його досліджень на світ з'явилися троє генетично-модифікованих немовлят.

Нещодавно вчений вийшов з в'язниці та переїхав до Пекіна. Він не приховує, що продовжить займатися своєю дослідницькою діяльність. Зокрема, Хе Цзянькуй хоче дослідити новий проєкт синтезатора ДНК. 

 "Я буду продовжуватиму наукові дослідження і служити країні", – запевнив учений.

Хе Цзянькуй має за мету створити першу в Китаї платформу для синтезу ДНК. На його думку, це певним чином може пришвидшити розвиток сучасних технологій.

"Найбільше застосування синтезатора ДНК, яке я планую, це зберігання інформації. Шматок синтетичної ДНК, розміром з ніготь, може зберігати вміст книг із усієї національної бібліотеки. Ми маємо використовувати нові можливості технологічного та економічного зростання в секторі синтетичної біології", – заявив Цзянькуй.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що науковці провели експеримент, під час якого люди "помолодшали" на 3 роки лише за 8 тижнів.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ