"Потяг перемоги"

Вагони "Потяга перемоги" від Укрзалізниці курсуватимуть за новим маршрутом

Укрзалізниця

Патріотичні малюнки на вагонах присвячені тимчасово окупованим регіонам України

Вагони "Потяга перемоги" від "Укрзалізниці" курсуватимуть новим маршрутом, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Укрзалізниці".

Сім переможних різнокольорових вагони увійдуть до складу потяга №32/31 Запоріжжя  Львів. Він виїде із Запоріжжя 3 вересня о 15:30 і прибуде до Львова о 10:40 наступного дня, 4 вересня. 

"Потяг перемоги" був створений в рамках спільної ініціативи "Укрзалізниці", комунікаційної агенції Gres Todorchuk і сучасних митців України під керівництвом Каті Тейлор.

Патріотичні малюнки на вагонах присвячені тимчасово окупованим регіонам України та громадянам нашої країни, які борються за незалежність. Кожен вагон окремий регіон, що перебуває у тимчасовій окупації або страждає від постійних обстрілів: АР Крим, Миколаївщина, Херсонщина, Запорізька область, Донеччина, Луганщина і Харківщина.

Проєкт створювався з метою зберегти пам'ять про тих, хто постраждав через війну і продемонструвати незламність і силу тих, хто продовжує жити і боротися проти російської агресії. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що поїзд Київ – Івано-Франківськ перейменували на "Стефанія Експрес".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ