Колія на залізниці

"Укрзалізниця" відновлює дві колії на кордоні з Румунією

ua-bud.com.ua

Вже незабаром можуть почати курсувати міжнародні рейси

"Укрзалізниця" відновлює нові колії на кордоні з Румунією, передає "Дивогляд" із посиланням на повідомлення голови правління "Укрзалізниці" Олександра Камишіна.

На двох нових ділянках за два місяці збудували понад 20 км колій за маршрутами Рахів – Берлебаш – держкордон і Тересва – держкордон. У майбутньому ці дві ділянки стануть третім і четвертим з'єднаннями на кордоні між Україною та Румунією.

По нових коліях здійснюватимуть, як пасажирські, так вантажні перевезення. Міжрегіональне сполучення здійснюватиметься зі сторони Ужгорода, Івано-Франківська, Чернівців та румунськими містами.

Варто також врахувати, що міжнародні маршрути будуть готові до запуску лише після того, як Румунія відремонтує свою частину. До того моменту новою ділянкою курсуватиме приміський поїзд між Коломиєю та Раховом. Його маршрут було подовжено до прикордонної станції Ділове.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що росіянина, який мешкає у Києві, не пустили за кордон і поставили у паспорті "русский военный корабль иди нах*й".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ