Дайвер

Учені створили месенджер для спілкування під водою – відео

Shutterstock

Додаток підтримує зв'язок на глибині 12 м, при цьому максимальна відстань між користувачами може становити 113 м.

Американські вчені створили месенджер, за допомогою якого можна спілкуватися під водою, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Paul G. Allen School of Computer science and Engineering

Розробниками унікального застосунку AquaApp виступили науковці з Вашингтонського університету. Для спілкування під водою користувачеві потрібен смартфон або розумний годинник у водонепроникному чохлі. 

Інформація під водою передається за допомогою акустичних сигналів. У застосунку вже міститься понад 240 повідомлень. Вони мають вигляд жестів, які професійні дайвери використовують для спілкування під водою. 

Суть месенджера в тому, щоб забезпечити зв'язок між дайверами на далекій відстані. У цьому випадку живе спілкування ускладнюється поганою видимістю на глибині.

Застосунок AquaApp підтримує зв'язок на глибині 12 м, при цьому максимальна відстань між користувачами може становити 113 м.

"Глибина занурення до 30 метрів є ідеальним діапазоном для надсилання й отримання повідомлень під водою, а 100 метрів – для передачі SOS-сигналів", – зазначив один із керівників проєкту Туочао Чен.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що мобільний додаток українського виробництва Obimy став популярнішим за Tinder і Zoom в App Store.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ