Spotify

Spotify надасть своїм користувачам можливість слухати аудіокниги

Shutterstock

Сервіс уклав угоду з дистриб'ютором

Популярний музичний сервіс Spotify дозволить користувачам слухати аудіокниги. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TechCrunch.

Нещодавно стало відомо, що сервіс Spotify уклав угоду з дистриб'ютором Findaway, який спеціалізується на цифрових аудіокнигах. Зазначається, що Spotify надасть дозвіл на прослуховування аудіокниг понад 380 млн користувачам. 

"Разом Spotify і Findaway прискорять прихід Spotify в індустрію аудіокниг, яка стрімко зростає, що дозволить прискорити інновації та донести аудіокниги до сотень мільйонів слухачів Spotify", ​– йдеться у повідомленні Findaway.

Нір Зіхерман – очільник відділу аудіокниг у Spotify зізнався, що хоче якомога швидше надати користувачам можливість прослуховувати цифрові аудіокниги просто у додатку, а не на інших схожих платформах.

"Подкасти залишаться найважливішою частиною нашого бізнесу. Це розширення в новий тип вмісту, якого, як ми знаємо, хочуть наші споживачі", – каже Зіхерман.

  • Що відомо про дистриб'ютора Findaway?

Компанія Findaway розпочала свою діяльність ще у 2004 році. На сьогоднішній день під її керівництвом перебуває чимало популярних продуктів всесвітньовідомих компаній, таких як, Apple, Google, Scribd, Audible, Nook, Rakuten Kobo, Chirp, Storytel (партнер Spotify), Overdrive та інші.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що музична платформа Spotify представила інтерфейс українською мовою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше