TikTok

TikTok став найпопулярнішою соцмережею у світі

Depositphotos

Додатком користується майже половина всього населення планети

Китайський додаток для обміну короткими відео TikTok обійшов Facebook, Instagram та WhatsApp і став найпопулярнішою соціальною мережею у світі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Gizmochina.

Компанія Nikkei Asia провела масштабне дослідження, в результаті якого виявилося, що у 2020 році TikTok скачало більше людей, ніж Facebook, який тривалий час утримував лідерство серед соцмереж.

Найпопулярніші соцмережі у світі
Найпопулярніші соцмережі у світі
Фото: nikkei.com

Експерти пояснюють активне зростання популярності додатка тим, що під час пандемії коронавірусу багато людей опинилися в ізоляції або на домашній роботі, тому їм зручно було спостерігати за навколишнім світом чи спілкуватися з людьми за допомогою коротких роликів.

Окрім того, на початку свого президентства глава Білого дому Джо Байден скасував заборону на TikTok у США, яку до цього запровадив Дональд Трамп. Це посприяло значному притоку американських користувачів.

"В той час, як більшість платформ соціальних мереж продовжують боротися з проблемами конфіденційності та шифрування, TikTok, здається, розквітає навіть без цих елементів управління", - пише видання.

Зазначається, що серед користувачів соцмережі не лише підлітки, а люди різних вікових категорій, і навіть літні люди, незалежно від статі.

У 2021 році ріст популярності китайського додатку тільки прискорився. У першому кварталі додаток завантажили 177,5 млн разів, а у другому вже 205,4 млн. Відомо також, що TikTok став другим додатком після Facebook, який загалом завантажили понад 3 млрд разів. Це означає, що на сьогодні додатком користується майже половина населення планети.

Читайте також: У Києві підліток заради популярності у TikTok розбив віскі, яке коштувало $7,5 тис – відео

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ