Мобільний додаток українського виробництва Obimy став популярнішим за Tinder і Zoom в App Store

blog.apps-builder.com

Застосунок вже кілька днів утримує високі позиції у рейтингу мобільного магазину

Український мобільний додаток Obimy зайняв першу позицію у категорії "Lifestyle" в App Store і таким чином обігнав численну кількість популярних застосунків, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на слова засновника компанії Netpeak Group Артема Бородатюка.

Застосунок розробляла київська компанія Empat на чолі з Женею Засуцьким у 2019 році. Система надає користувачам можливість ділитися своїм настроєм, пульсом, кількістю пройдених кроків, менструальним циклом (для жінок) і ще великою кількістю інших параметрів, які фіксує додаток Apple Health.

Користувачі можуть обійняти один одного, поцілувати або зробити масаж віртуально. Разом із цим, у системі міститься багато жестів для флірту, що допомагає користувачам познайомитися ближче.

Empat став настільки популярним, що вже кілька днів дотримується високих позицій у рейтингу мобільного магазину App Store. Obimy обігнав такі популярні застосунки, як Tinder, Pinterest, Discord, Zoom та інші.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в українському Spotify офіційно запровадили подкасти.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ