Фото з ботсаду

У столичному ботсаду висадили деревце, яке з насінини виростив загиблий герой України – фото

Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України / Facebook

Захисник українського народу захоплювався арбористикою і мріяв створити гінкговий гай

У Києві посеред ботанічного саду Гришка висадили тендітний сіянець гінкго дволопатевого, котрий виростив покійний військовослужбовець ЗСУ Семен Обломей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook ботсаду.

Ініціативу реалізували у суботу, 27 червня. Семен працював у проєкті "Вода для Ботсаду" благодійного фонду Peli can live та займався комунікацією з постачальниками, обирав оптимальні варіанти ціна-якість матеріалів, працював на підготовці до монтажу та після монтажних роботах. Також він захоплювався арбористикою і мріяв створити гінкговий гай.

"23 лютого Семен привіз до Ботанічного саду деталі для сезону 2022, 24 ми планували зустрітись. Але цього літа ми працювали без Семена, він пішов на службу до ЗСУ і 21 червня загинув у Северодонецьку. Маленький гінкго можна побачити у Дендрарії біля експозиції реліктів – гінкго та тису ягідного, на шляху між Кримською перспективою і Березовим гаєм. Там же встановлено книжку-стенд про Семена і про гінкго", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що ЗСУ ліквідували чергову порцію ворогів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ