прем'єр-міністерка Фінляндії на вечірці

Пані Прем'єр-міністр Фінляндії відірвалася на вечірці з депутатом та телеведучим – відео

Visegrad 24

Загалом разом із нею відпочивали ще близько 20 осіб

Пані Прем'єр-міністр Фінляндії Санні Марін активно запалювала на вечірці з друзями і згодом виправдовувалася за це. Більш детально про цей інцидент розповідає "Дивогляд". 

У мережу виклали відео, на якому Пані Прем'єр-міністер Фінляндії Санні Марін танцює разом зі своїми друзями під гучну музику і виглядає нетверезо. Це викликало численну кількість питань у активних користувачів соцмереж.

Згодом жінка визнала, що насправді влаштувала вечірку з друзями і вживала слабоалкогольний напій. Водночас із цим вона повністю заперечила наявність будь-яких наркотичних препаратів у її організмі. На задньому плані можна почути вигукування про кокаїн.

"Я танцювала, співала, святкувала, займалася законними речами… Я не вживала наркотики, крім легкого алкоголю нічого не вживала", – сказала Марін.

Високопосадовець відмітила, що це були приватні відео, які не мали потрапити у відкритий доступ в Інтернеті. 

"Я знала, що мене знімають, але вірила, що оскільки відео приватні, їх знімали в закритому просторі, то їх не опублікують", – зауважила Марін.

Разом із Санні Марін на відео можна побачити інших публічних осіб. Зокрема, жінка танцювала разом із депутатом Ілмарі Нурміненом та ведучим Тінні Вікстремом.

Марін розповіла, що вечірка відбулася кілька тижнів тому. Розпочалася вона у двох приватних квартирах, а згодом перенеслася до двох барів. Разом із нею відпочивали ще близько 20 осіб.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російська пропагандистка назвала прем'єр-міністра Польщі "ідіотом" і пригрозила державі втратою незалежності.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ