Дружина нового канадського прем'єр-міністра стала іконою стилю

thecanadianpress.com

Дружина нового прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо Софі стала в країні іконою стилю.

Про це повідомляє CBC News. "Прикрасивши сторінки останнього випуску "Біблії моди" - журналу Vogue, а також надихнувши своїм вибором вбрання величезну кількість твітів, блогів та статей, Софі Грегуар-Трюдо стала іконою моди в Канаді", - пише видання.

Відзначається, що в дружині Джастіна Трюдо канадська індустрія моди "нарешті знайшла те, що довго шукала: фігуру світового масштабу, яка привертає багато уваги ЗМІ, любить моду та, хоч і не вдягається винятково у канадські бренди, ідеально пасує для реклами місцевого виробника", - наголошує видання.

Вона вже створила так званий "ефект Софі", коли шанувальники одразу починають наслідувати її вибір одягу. Це робить її подібною до британської принцеси Кейт Мідлтон.

За словами канадських дизайнерів, чиї речі на публічні заходи вдягала Грегуар-Трюдо, для їх брендів це було дуже ефективною рекламою. "Для нашого бренду це було неймовірно корисно. Софі дійсно допомогла нам зробити рекламу по всій країні. Клієнти звертаються із запитам про купівлю такого ж одягу, що було на дружині прем'єра", - розповіла представниця однієї з компаній.

Видання зазначає, що дії Софі Грегуар-Трюдо можуть вивести канадську індустрію моди із кризи.

Нагадаємо, у Канаді Стильний Санта допомагає зібрати гроші для хворих дітей.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ