Індійська поліція взяла під варту голуба, що переносив "неправильну" записку на адресу прем'єр-міністра країни

Фото fototelegraf.ru

"Затримання" птаха відбулося біля кордону Індії та Пакистану

Поліція Індії "помістила під варту" голуба, у якого була виявлена записка з погрозами прем'єр-міністру країни Нарендра Моді. "Затримання" відбулося біля кордону Індії та Пакистану, повідомляє The Guardian.

Відповідно до наведеної інформації, офіцери прикордонної служби Індії знайшли птаха у місті Патханкот північного штату Пенджаб. "Ми взяли його під варту вчора ввечері", – розповів телефоном агентству AFP інспектор індійської поліції Ракеш Кумар.

Зазначається, що прикордонники знайшли записку, написану мовою урду, в якій мовилось приблизно таке: "Моді (прем'єр-міністр Індії – 5.ua), ми не ті ж люди, що були в 1971 р. Тепер кожна дитина готова боротися проти Індії". Нагадаємо, що у 1971 р. відбулася третя та остання індо-пакистанська війна.

Західне видання наголошує, що це не вперше, коли птахи втягуються у тривалу ворожнечею між двома ядерними державами: у 2015 р. поліція Індії вже затримувала голуба через підозри в шпигунстві на користь Пакистану. Птаха перевірили рентгеном, чи не було в ньому камери, передавача або прихованого чіпа. А у 2013 р. сили безпеки Індії виявили мертвого сокола, на якому була закріплена маленька камера.

Як раніше повідомляв 5.ua, в Індії пітон напав на чоловіка, який намагався з ним сфотографуватися.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ