Парковка біля будинку у Києві

У Києві не штрафуватимуть водіїв за неоплачене паркування

Shutterstock

Водночас не варто забувати, що порушення правил паркування і дорожнього руху передбачають покарання

Влада Києва вирішила підвищити тарифи на платне паркування у столиці, однак, Шостий апеляційний адміністративний суд визнав таке рішення незаконним, повідомляє "Дивогляд". 

Влада Києва вважає за потрібне поновити тарифи на паркування, які будуть значно вищими за попередні. Вже було визначено зони для паркування. 

Так, у КМДА запропонували здавати в оренду паркувальні місця для бізнесу у вигляді абонементу на місяць. Для фізичних осіб існує три варіанти:

  1. паркування в І зоні – 8500 грн/міс;
  2. паркування в ІІ зоні – 4410 грн/міс;
  3. паркування в ІІІ зоні – 1323 грн/міс.

Нові плани місцевої влади не задовільнили мешканців Києва, які вирішили оскаржити це рішення ще у серпні 2021 року. В лютому 2022-го суд визнав, що розпорядження КМДА не відповідає Податковому кодексу та затвердженому урядом Порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування. Рішення судового органу набуло чинності 1 серпня 2022 року.

У КМДА також повідомили, що у Києві з початку серпня інспектори не штрафуватимуть водіїв за неоплачене паркування на майданчиках Київтранспарксервісу. Водночас не варто забувати, що порушення правил паркування і дорожнього руху передбачають покарання.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що біля житлових будинків кількох районів Києва запровадили платне паркування.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ