посвідчення водія

В Україні змінили правила отримання посвідчення водія

Shutterstock

Нові зміни є обов'язковими до виконання

У неділю, 24 липня, в Україні набули чинності нові правила отримання посвідчення водія. Які саме зміни очікують на майбутніх водіїв розповідає "Дивогляд" із посиланням на Головний сервісний центр МВС.

Згідно з новими умовами, складання іспитів з теоретичної та практичної частини розділять ще більше. Спочатку учень автошколи повинен пройти теоретичне тестування на комп'ютері у сервісному центрі МВС.

Що цікаво, відповідно до нових умов складання внутрішнього теоретичного іспиту в автошколі скасовано. Після навчання іспит треба скласти у СЦ МВС. Винятком є водії наступних категорій: ВЕ, С1Е, РЄ, D1E та DE.

Перехід до практичної частини відбувається після вдалої здачі теорії. Це необхідно для того, щоб водій остаточно закріпив знання ПДР перед тим, як виїжджати на дороги під наглядом інструктора.

"Фактично це стане гарантією безпеки на дорогах, оскільки до практичного навчання допускатимуть лише тих, хто вже знає правила дорожнього руху", – заявили у СЦ МВС.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українські біженці в ЄС можуть не змінювати свої права на європейські.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ