На Київщині водій невдало запаркував свій авто

На Київщині водій невдало запаркував своє авто і дуже пожалкував про це

Київ оперативний / Facebook

Очевидці були обурені таким вчинком

Сучасні водії мають дивовижний талант паркувати свій автомобіль навіть там, де для цього немає місця. "Дивогляд" розповідає вам про ще одного "майстра паркування", який залишив авто поруч із баками для сміття. 

Курйозний випадок трапився у селі Вишневому на території житлового комплексу під назвою "Акварелі 2". Водій залишив свій транспортний засіб марки Audi просто перед сміттєвими баками і пішов. 

Ймовірно, що мешканці ЖК мають певні проблеми з вільними паркомісцями, тому погоджуються на будь-яке вільне.

На офіційній сторінці у Facebook "Київ Оперативний" виклали фотографію цього курйозного випадку. На ній можна побачити, як жителі будинків висловили своє обурення таким вчинком. Не маючи змоги підійти до сміттєвих баків, люди почали залишати сміття просто на автомобілі.

Також на склі розмістили наліпку, яка нагадує, що на цьому місці паркування заборонено.

"Вітання від місцевих мешканців на капот та лобове скло отримав явно не місцевий автовласник Audi, який запаркувався таким чином, що перекрив доступ до сміттєвих баків. Цікаво, чого не евакуювали…?", – йдеться в дописі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка сіла на капот машини, щоб її не забрав евакуатор.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ