родина 9-річного автора "Маріупольського щоденника"

Тіна Кароль подарувала квартиру родині 9-річного автора "Маріупольського щоденника"

відкриті джерела

Родина Єгора планує переїхати у нову оселю вже за тиждень

Родині 9-річного хлопчика Єгора Кравцова, який є автором "Маріупольського щоденника" подарували квартиру, повідомляє "Дивогляд". 

Хлопець разом із мамою і сестрою пережив блокаду Маріуполя і дивом залишився живим. Однак, в результаті окупації родина втратила своє житло, а грошей на те, щоб придбати нове, не було.

Кілька місяців сім'я жила у Києві, де отримала житло від небайдужих людей. Однак, вже до кінця літа квартиру треба було звільнити. Весь цей час мама Єгора шукала роботу, щоб мати змогу зняти квартиру і підготувати дітей до школи.

Несподівана звістка прийшла до неї одного ранку, коли зателефонував менеджер Тіни Кароль:

"Сказав, що Тіна читає на концертах щоденник, він запитав, чи є де нам жити. Я сказала, що ні, і він сказав, що Тіна хоче подарувати нам квартиру. Це був шок", – сказала Олена.

Родина самостійно обирала регіон, в якому хоче мешкати і зупинилася на містечку Бурштин, що на Івано-Франківщині. Команда Тіни Кароль облаштувала квартиру всіма необхідними меблями, тож родина Єгора планує переїхати туди вже за тиждень.

Нагадаємо, що увагу до Єгора Кравцова привернули його записи, які він створював кожного дня, поки перебував під обстрілами і бомбардуваннями Маріуполя, що у Донецькій області.

Згодом світлини цих записів оприлюднив фотограф Євген Сосновський, якому вдалося вибратися з міста раніше за родину хлопчика. Нині "Маріупольський щоденник" є доказом жахливих подій в Маріуполі.

Раніше "Дивогляд" розповідав вам, як Єгор з родиною зумів вирватися з окупації.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ