учений, науковець

Учені назвали найбільшу в світі всеїдну істоту

Shutterstock

Еволюція травлення зробила ці організми більш пристосованими до життя

Австралійські вчені назвали найбільшу в світі всеїдну тварину, детальніше про яку розповідає "Дивогляд" із посиланням на ScienceAlert.

Науковці провели дослідження, під час якого приділили увагу мешканцям підводного світу. Зокрема, вони зупинилися на китових акулах. Ці істоти харчуються лише дрібними ракоподібними організмами. 

Спеціалісти простежили за китовими акулами, що мешкають біля рифу Нінгалу, і висунули твердження, що ці риби можуть перетравлювати у тому числі й продукти рослинного походження. Ще більш цікавим стало те, що саме така їжа становить більшу частину раціону китових акул. 

Це прокоментував морський біолог Марк Мікан, який запевняє, що саме еволюція травлення зробила китових акул більш пристосованими до життя. Завдяки цьому вони можуть не витрачати багато енергії для того, щоб забезпечити собі порятунок від не засвоєної біомаси.

Варто відмітити, що китові акули вважаються найбільшою рибою з усіх, що існують нині. Довжина цієї істоти перевищує 12 м, а вага може дорівнювати 19 тонн. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що акваріумні рибки вміють рахувати.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ