Instagram

Блогерку зобов'язали виплатити 250 тис грн за невдалий розіграш в Instagram

Shutterstock

Жінку звинуватили у брехні, але вона не бачить своєї провини

Верховний суд висунув звинувачення блогерці, яка організувала розіграш в Instagram і зобов'язав її виплатити 250 тис грн компенсації. Детальніше про це розповідає "Дивогляд". 

Блогерка на ім'я Алевтина Черкашина організувала на своїй сторінці в Instagram розіграш призів за підписку на спонсорів. Кожному зі спонсорів вона пообіцяла щонайменше 50 тис нових підписників.

Однак, щось пішло не за планом, і Черкашина змогла зібрати лише близько 22 тис підписників, що у понад 2 рази менше від заявленої кількості.

Вероніка Синиця, яка була однією зі спонсорів, подала позов до суду, в якому відмітила, що блогерка відмовилася від виконання своїх зобов'язань, які були викладені у договорі.

Спонсорка вимагала від Черкашиної компенсацію у розмірі 1,25 млн грн: 250 тис грн штраф, 700 тис грн за втрачену вигоду, 250 тис за матеріальні збитки і 50 тис в якості моральної компенсації.

Цю справу розглядав Господарський суд Києва, який ухвалив рішення стягнути з Алевтини Черкашиної 250 тис грн компенсації за умови, які вона не виконала.

У свою чергу блогерка подала апеляцію, аргументувавши тим, що вона обрала невдалого організатора конкурсу, який обманював її. Сама ж жінка не мала досвіду в проведені такого виду конкурсів, тож вважає, що її провини у цьому немає.

Апеляцію Черкашиної прийняли, але згодом Синиця подала ще один позов до Верховного суду, який скасував рішення Апеляційного. Таким чином блогерку зобов'язали виплатити штраф у розмірі 250 тис грн.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Київщині з університету вигнали студентку, бо та закликала українців "скласти зброю і прийняти ворога з добром".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ