Як стильно оформити свою сторінку в Instagram – поради

Сьогодні Instagram є однією з платформ для віртуального спілкування і заробітку. Ділитися своїм життям через фотографії вже багато років є мейнстрімом, який підтримують нові користувачі мережі.

Все частіше в Instagram можна знайти красиві акаунти, які формують перше враження про власника і розповідають про його захоплення.

Оформленням сторінки цікавиться багато користувачів мережі, тому "Дивогляд" вирішив поділитися лайфхаками, які допоможуть вам самостійно створити дизайн сторінки в Instagram.

Кольори

Зверніть увагу на те, що кольори фотографій на вашій сторінці мають поєднуватися між собою. Бажано, щоб на зображенні було не більше трьох кольорів, оскільки в іншому випадку воно буде важко сприйматися глядачами.

Найкраще використовувати два головні відтінки, а третій – для акценту на окремі деталі.

Стиль

При створені стилю можна скористатися методом шахів. Розміщуйте картинки в шаховому порядку, використовуючи для них два кольори. Не забувайте чергувати їх через один, як на шаховій дошці.

Щоб ваші публікації мали індивідуальний стиль, можна використати у них особливий шрифт або фон під текстом. Додавайте цей елемент до своїх публікацій і таким чином ви досягнете єдиної тематики блогу.

Дизайн

Єдиний стиль оформлення сторінки це добре, але з часом він починає набридати аудиторії і не зацікавлює. У такому випадку рекомендується змінювати свій стиль.

Існує чимало застосунків, які дозволяють використовувати вже готові шаблони для оформлення своїх фотографій. Навіть зміна розташування тексту, або інше поєднання кольорів візуально змінює стиль вашої сторінки.

Біла рамка

Раніше фотографії в білому обрамленні були досить популярними і продовжують користуватися попитом. Такий формат підійде як для stories, так і для публікацій у профілі. Таким чином ви можете розбавити свою стрічку, або надати їй нового стилю.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як в Instagram створити публікацію спільно з іншим користувачем.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше