Володимир Зеленський

Обійшов Макрона і Кан'є Веста: кількість підписників на сторінці Зеленського в Instagram перевищила 15 млн

president.gov.ua

Від президента України регулярно надходить інформація щодо ситуації на території нашої держави, яка страждає від нападу російських окупантів

Президент України Володимир Зеленський є активним користувачем мережі. Під час війни він постійно виходить на зв'язок з українцями та громадянами інших держав і розповідає про ситуацію в Україні.

Сьогодні за Instagram-сторінкою гаранта України стежить понад 15 млн акаунтів, повідомляє "Дивогляд".

Популярність Зеленського почала зростати з того моменту, як він став президентом. Сьогодні ж від нього регулярно надходить інформація щодо ситуації на території України, яка страждає від нападу російських окупантів. 

Напередодні кількість підписників на його Instagram-сторінці зросла до 15,5 млн. У цей час, за одним з найпопулярніших американських реп-виконавців Каньє Вестом стежить 15,3 млн фоловерів.

До прикладу, на сторінці президента Франції Еммануеля Макрона в Instagram 3 млн користувачів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ