Зеленський на обкладинці Vanity Fair І

Президент України опинився на обкладинці Vanity Fair – фото

vanityfairitalia / Instagram

"Україна навчила нас цінити мужність"

В італійському виданні Vanity Fair вирішили присвятити обкладинку українському опору проти окупантів, а тому помістили туди фото Президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє "Дивогляд".

Вперше видання доповнило традиційну обкладинку, на якій опинилася акторка Пенелопа Крус, ще однією обкладинкою із фото Зеленського, яке символізує боротьбу українського народу.

"Менш ніж за тиждень мужність цієї людини та її нації вивело море людей на вулиці світу, розпалило соціальні мережі та викрило всі питання, які піднімає політика володимира путіна. Україна навчила нас цінити мужність. Це урок настільки потужний, що проливає світло на саму нашу ідентичність. Ідентичність демократії. І ідентичність Європи. Ми всі маємо їх захищати. Усі", – написав головний редактор Сімоне Маркетті.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що попри війну в Україні Ані Лорак ділитиметься своїм "болем" за Батьківщину, гастролюючи росією.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

Реквізити офіційного спеціального рахунку для допомоги ЗСУ: UA843000010000000047330992708

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ