Байрактар для України

У Норвегії та Канаді збирають гроші на Bayraktar для України

соцмережі

"Проявіть солідарність в боротьбі України проти путіна"

У Норвегії ентузіасти розпочали збір коштів, щоб придбати безпілотники Bayraktar для ЗСУ. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Spleis.

"Дайте Bayraktar від норвежця українському народу – проявіть солідарність в боротьбі України проти путіна. Литва зібрала на один Bayraktar за три дні, Польща зібрала на три Bayraktar, а Україна зібрала на три Bayraktar за кілька днів. Звичайно, Норвегія повинна зробити як мінімум те ж саме", – йдеться у повідомленні.

Організатори хочуть зібрати 55 млн крон (близько $5,5 млн), які витратять для придбання безпілотника чи передадуть фонду допомоги при Посольстві України. Перша тисяча людей, які пожертвують понад 250 крон, отримають можливість допомогти обрати назву для Bayraktar.

Окрім цього, схожий збір коштів розпочали у Канаді. Ініціативу під назвою Canadian Bayraktar Crowdfund організувала некомерційна організація UHelpUkraine, яка планує до Дня Незалежності України, 24 серпня, зібрати 7 млн канадських доларів (5,4 млн доларів) для придбання безпілотника.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що реактивній системі HIMARS присвятили пісню.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ