Будинок російської родини

"Нікого не образив": вдома у сім'ї загиблого рашиста помітили український холодильник – фото

А поговорить? / YouTube

"Весь сюжет мене не залишало липке відчуття відрази від ступеня деградації"

Під час інтерв'ю у російської родини, яка скаржилася на те, що не отримала компенсацію за загиблого окупанта в України, на відео потрапив холодильник із України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал російської блогерки.

На відео росіяни бідкаються, що вони не отримали грошову компенсацію за вбитого 25 лютого в Україні 21-річного Іллю Василенка. Замість цього держава їм профінансувала лише труну та пам'ятник. Відмову виплачувати кошти аргументували тим, що загиблий рашист був прийомним у цій родині.

За словами родичів окупанта, той "нікого не образив у своєму житті". Тим не менш, вони не врахували одного фактору – на відео помітно, що у них вдома є холодильник із українським написом щодо гарантійного терміну обслуговування.

Це не проігнорували користувачі соцмережі, які залишили наступні коментарі:

  • "Відчула холод на спині, коли побачила цей холодильник"
  • "Чудово. Весь сюжет мене не залишало липке відчуття відрази від ступеня деградації. Ну, а холодильник – головна зірка. Дякую вам, авторе, величезне"
  • "Найкращий випуск, і красномовний герой випуску звичайно ж холодильник! Браво! Все інше – нісенітниця"
  • "Потрібно терміново зробити спеціальну операцію зі звільнення холодильника, адже він досі перебуває в рабстві. Його там принижують, кривдять. Потрібно рятувати холодильник"
  • "Хлопець був настільки добрим, що українська родина сама віддала йому свій холодильник!! Можливо, навіть за свої гроші доставку подарунка сплатила! Яка тяжка доля, за що ж його так бідного доброго солдата, а батьки молодці якого героя виховали! Жаль, що так швидко пішов на той світ, а то дивись українці ще б чого віддали йому за доброту, не встигли просто"
  • "Зніміть краще сюжет про долю справжніх власників холодильника. Чи живі вони взагалі?"

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що на Київщині почали знімати фільм про звірства рашистів під назвою "ZЛО".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ