Schweppes, Coca-Cola, Fanta, Sprite, Dr. Pepper

Завод Coca-Cola відновлює виробництво і постачання популярного напою в Україні

Shutterstock

Виробництво товарів призупинилося, коли завод опинився під окупацією російської армії

Компанія Coca-Cola відновлює виробництво і постачання популярних напоїв в Україну. Про це повідомили в українському представництві компанії, передає "Дивогляд". 

"Coca-Cola Beverages Ukraine" активно працює над відновленням роботи заводу, що знаходиться на Київщині. Вже незабаром на полицях магазинів з'явиться асортимент продукції, яку виготовляють в Україні.

Зокрема, очікується на відновлення виробництва популярних напоїв Schweppes, які постачатимуть у магазини і супермаркети по всій Україні.

Варто відмітити, що виробництво товарів на заводі у Великій Димерці призупинилося тоді, коли населений пункт опинився під окупацією російської армії. Понад два місяці завод простоював, а в магазини завозили лише залишки зі складів, а також товари, що імпортували з інших країн.

Після звільнення цих території розпочалося поступове відновлення інфраструктури заводу і промислових робіт. Вже у травні було налагоджено виробництво таких популярних напоїв, як Coca-Cola, Fanta і Sprite.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені назвали продукт, який підвищує ризик появи онкології на 78%.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ