Венеція

В'їзд до Венеції незабаром стане платним – на кого поширюватимуться нові правила

Shutterstock

Певні категорії людей є виключенням

В італійському місті Венеція з туристів стягуватиметься плата за в'їзд. Чим це обумовлено розповідає "Дивогляд" із посиланням на Deutsche Welle.

Нові правила набувають чинності 16 січня 2023 року. Вони поширюватимуться на туристів, які планують завітати до міста на один день, не залишаючись на ніч у готелях або інших місцях. Це пояснюють тим, що такі люди не роблять свій внесок в економіку міста.

Перед в'їздом в місто туристи повинні будуть пройти онлайн–реєстрацію на одноденне відвідування міста. Після цього необхідно буде сплатити збір, розмір якого варіюватиметься від €3 до €10 за одну людину. Вартість залежить від часу попереднього бронювання, а також сезону.

Усі порушники цього правила будуть зобов'язані сплатити штраф у розмірі €300. До цієї категорії відносяться ті, хто не сплатить збір, або не зможе підтвердити бронь готелю.

Правила не поширюватимуться на дітей до шести років, людей з інвалідністю, а також власників житла у Венеції, які сплачують податки, мешканців регіону Венето і тих, хто народився у Венеції.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Італії на поверхню спливли давно затонулі кораблі.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ