Венеція

У Венеції з'явилися дельфіни – відео

Shutterstock

Для порятунку тварин довелося звертатися до фахівців і поліції

Знамениті канали Венеції (Італія) відвідали справжні дельфіни, котрих вдалося зафільмувати очевидцям. Це сталося у понеділок, 22 березня, повідомляє CNN.

Тварини з'явилися у цій місцевості під час дії чергового локдауну, обумовленого третьою хвилею COVID-19 в Італії. ЗМІ пишуть, що тварин налякала їх подорож.

"Дельфіни були повністю дезорієнтовані, плаваючи навколо у всіх напрямках, здебільшого тому, що їм було страшно", – розповів журналіст.

Саме тому для їх переміщення у відкрите море довелося звернутися по допомогу до фахівців і поліції. Експерти на дев'яти човнах протягом двох годин намагалися врятувати тварин, що у підсумку дало позитивний результат.

"Це справді було прекрасним сюрпризом – чимось унікальним і особливим, побачити їх і подумати, наскільки вони наблизились до Гранд-каналу", – розповів Лука Фолін, який зафільмував тварин.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що американець навчив козу підкорювати хвилі на серфінгу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ