Måneskin

Італійський гурт Måneskin відмовився виступати в росії

maneskinofficial / Instagram

Як з'ясувалося, мистецтво не може залишатися осторонь від політики

Італійський рок-гурт Måneskin, який у 2021 році здобув перемогу на пісенному конкурсі Євробачення, відмовився виступати на території країни-агресора, повідомляє "Дивогляд".

Після того, як війська рф незаконно зайшли на територію України і розпалили війну, більшість країн відмовилася мати з росією справи.

Це потягнуло за собою певну політичну, економічну та міжнародну кризу. Впливу зазнала і культура, яка, як з'ясувалося, не може залишатися осторонь від політики.

Популярний рок-гурт Måneskin з Італії мав давати концерт в росії в рамках свого світового туру. Однак, несподівані для всіх події змусили музикантів переосмислити це. В результаті гурт став на бік України і на знак солідарності відмовився від концертів на території країни-агресора.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Нью-Йоркський The Metropolitan Opera виконав гімн України і звільнив російський персонал.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ