Земля та Місяць

"Неминучість зіткнення з Землею": учені розповіли про найнебезпечніший астероїд, який загрожує нашій планеті

Shutterstock

Науковці провели кілька досліджень

Учені-астрономи вже кілька місяців пильно стежать за підозрілим космічним об'єктом – астероїдом 2021 QM1, який визнали найнебезпечнішим серед усіх. Науковці передбачили, що це небесне тіло має всі шанси на зіткнення з нашою планетою. Відбудеться це чи ні – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Space.

Астрономи виявили об'єкт 2021 QM1 у серпні 2021 року. За короткий термін вони встановили, що астероїд з великою ймовірністю зіткнеться з нашою планетою. За попередньою інформацією катастрофа має відбутися у квітні 2052 року. 

Рік активного проведення досліджень допоміг ученим встановити ризики зіткнення астероїда з нашою планетою і які наслідки воно матиме. Вважається, що зіткнення дорівнюватиме вибуху атомної бомби, яка була скинута на японське місто Хіросіма.

"Ми вивчили траєкторію польоту астероїда і спрогнозували його майбутню орбіту, і всі розрахунки спочатку вказали на неминучість зіткнення з Землею 2052 року. Чим більше ми спостерігали за цим космічним каменем, тим вищим ставав ризик його падіння на планету", – сказав дослідник Річард Мойсс.

Решта досліджень продемонстрували, що астероїд почав віддалятися від нашої планети, а отже всі загрози зіткнення відпали самі собою.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що до Землі наближається найбільший у цьому році астероїд.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ