учені знайшли нову найближчу до сонця планету

До Землі наближається небезпечний астероїд, більший за 97% інших навколоземних об'єктів

NOIRLab / NSF / AURA / J. da Silva

Фахівці проаналізували потенційно небезпечний об'єкт

До Землі наближається потенційно небезпечний астероїд. Коли космічний об'єкт буде максимально поруч із нашою планетою і чим це небезпечно розповідає "Дивогляд" із посиланням на Newsweek.

Астероїд дослідив італійський астроном Джанлука Масі з проєкту "Віртуальний телескоп". Учений зробив зображення масивного рухомого космічного об'єкта 2001 CB21 за допомогою17-дюймового роботизованого телескопа PlaneWave.

Фахівець відмітив, що астероїд, діаметром 1,3 км, рухається зі швидкістю 43 тис км/год. Він буде на максимально короткій відстані від Землі (4,8 млн км) вже 4 березня 2022 року.

У Національному космічному агентстві NASA повідомили, що попри максимальне зближення зіткнення астероїда з нашою планетою не відбудеться.

Варто також відмітити, що 2001 CB21 дійсно є унікальним, оскільки за своїми розмірами він переважає 97% відомих на сьогодні навколоземних об'єктів. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що до Землі летить найбільший астероїд за рік.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ