NASA

У NASA створили сайт, який показує пересування різних комет та астероїдів

Shutterstock

Розробка є цілком унікальною

Дослідження космосу з кожним днем виходить на новий рівень. Зокрема, це відображається у діяльності NASA. Як повідомляє "Дивогляд" Національне космічне агентство створило перший у світі сайт, на якому в реальному часі можна побачити спосіб пересування різних комет та астероїдів. 

Учені за допомогою інструменту 3D-візуалізації "Eyes on Asteroids" дослідили орбіти навколоземних об'єктів, а також комети, астероїди та інші небесні тіла, що наближаються до планети Земля. Усе це буде відображено на сайті, де користувач самостійно зможе досліджувати космос. Зокрема, приближувати або віддаляти певні об'єкти.

Вже сьогодні на сайті NASA можна побачити відомі орбіти усіх об'єктів, що перебувають поруч із Землею.

Сайт оновлюється двічі на день, а отже інформація, що міститься у ньому, завжди актуальна. 

 

Разом із цим, на сайті розміщена інформація про найбільш небезпечні небесні тіла, які можуть спричинити катастрофу на Землі. Також користувачі можуть дізнатися про об'єкти, які незабаром наблизяться до нашої планети. 

"Наближення астероїда до Землі завжди викликає інтерес. Часто люди вважають кожне наближення небезпечним, але тут можна побачити, чи це правда. Адже часто астероїди розташовані занадто далеко від Землі", – розповідає Джейсон Крейг, розробник інструменту 3D-візуалізації.

NASA створив сайт, де можна побачити пересування астероїдів
NASA створив сайт, де можна побачити пересування астероїдів
Фото: eyes.nasa.gov

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в NASA змінили прогноз на можливість зіткнення гігантського астероїда Бену з Землею.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ