Гроші

Українці можуть отримати фінансову допомогу від Естонської ради – як це зробити

Shutterstock

Підтримка передбачена для мешканців 12 областей

Естонська рада у справах біженців і Запорізький благодійний фонд "Єдність за майбутнє" впроваджують програму надання фінансової підтримки українців, які постраждали від війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт організації.

Допомогу надають на основі оцінки вразливості, яка здійснюється на індивідуальній основі. Оцінку вразливості здійснює консультант протягом дзвінка.

"Ми враховуємо різні життєві ситуації, що зумовлюють вразливість, зокрема: втрата годувальника домогосподарства, внаслідок бойових дій повністю втратили житло або житло зазнало значних руйнувань, інвалідність або тяжкий стан здоров'я, одинока мати/батько з неповнолітніми діти; домогосподарства, де жінка є годувальницею, малозабезпечені родини, в яких є неповнолітні діти, новонароджені, вагітні жінки та жінки, які годують новонароджених, люди похилого віку та інші. Рішення щодо допомоги базується на наданій інформації від заявника та приймається консультантом"

Розмір матеріальної допомоги становить 2220 грн на одну особу на 1 або 3 місяці (залежить від області). Гроші надають максимум на 5 членів родини. Вона передбачені для мешканців 12 областей: Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської та Чернігівської.

Сума матеріальної допомоги максимально може бути надана для 5 членів домогосподарства. Матеріальна допомога буде перерахована на банківський рахунок, який ви вказали. Якщо ви хочете подати заявку, то дотримуйтесь інструкцій, вказаних за посиланням.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як безпечно отримати грошову допомогу від держави.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ