Секс

Як підтримувати інтимні стосунки з партнером на відстані – поради психологині

Shutterstock

Через війну в Україні багато жінок були вимушені покинути територію нашої держави і розлучитися зі своїми коханими, які залишилися захищати нашу країну. Дехто не бачився ще з лютого і зіткнувся з труднощами в особистому житті

Варто сказати і про сексуальне життя, яке відійшло на другий або навіть третій план. Перебуваючи на відстані, пари забули про інтимне життя, що може призвести до серйозних наслідків у стосунках. Як підтримувати сексуальне життя, будучи у різних містах і країнах, та не дати стосункам дати тріщину, розповідає "Дивогляд". 

Сексуальне життя потребує того, щоб підтримувати його, навіть якщо партнери перебувають далеко один від одного. Порадами щодо цього поділилася психологиня Наталя Єжова.

  • Практикуйте секстинг

Інтим можна практикувати навіть у переписках. Надсилайте своїм коханим приємні гарячі повідомлення, які викличуть у вашого партнера відчуття збудження. Можете пофантазувати і розповісти про свої приховані бажання, які ви хотіли б попрактикувати при зустрічі.

  • Надсилайте одне одному фото та відео інтимного характеру 

Дівчина може надягнути красиву білизну і свофотографувати себе у всій красі. Це дещо подразнить її коханого, але точно не залишить байдужим. Відео спричинить більший ефект, але варто не перестаратися. Хлопець, у свою чергу, може показати рельєфні м’язи або свій силует.

  • Займайтеся сексом через відеозв'язок

Спочатку ця ідея може здатися вам дещо дивною і надто вульгарною, але в таких умовах це абсолютно нормально. Не варто соромитися, адже такий метод здатен зміцнити ваші стосунки ще більше. Навчіться відчувати сексуальний зв'язок із партнером навіть за кілька сотень або тисяч км і у вашому інтимному житті не буде проблем.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що сексолог розповіла, що саме приваблює чоловіків під час інтиму.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ