Морозиво

У Латвії створили морозиво "Слава Україні!" – фото

Олена Кондратюк / Facebook

"Наші латвійські друзі, ви неймовірні!"

У Латвії створили морозиво "Слава Україні!" у синьо-жовтих кольорах національного прапору України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на заступницю Голови ВРУ Олени Кондратюк.

"Це морозиво – данина мужності та волелюбності українського народу. Це нагадування усім у Латвії про те, що в Україні, як і раніше, йде страшна війна, тому ми повинні продовжувати допомагати її народу", – розповіла генеральна директорка Food Unionу Латвії Ірена Холодна.

Це морозиво безкоштовно роздаватимуть українцям у Ризькому центрі підтримки мешканців України, у громадському центрі Common Ground та літніх точках продажу морозива Ekselence в Ризі та Юрмалі. Також його продаватимуть торгові мережі Латвії.

"Один євро з кожного придбаного морозива буде направлено українській організації з захисту дітей "Голоси дітей". Наші латвійські друзі, ви неймовірні!", – додала Кондратюк.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українські пивовари випустили безалкогольне пиво на честь ООН.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ