реклама Mercedes-Benz

Mercedes-Benz показав рекламу нового автомобіля, яку знімали в Києві – відео

Mercedes-Benz

Однією з локацій стала будівля Київського Національного університету імені Тараса Шевченка

Українська столиця сьогодні привертає увагу людей по всьому світу, так само, як і інші міста. Натомість, ще до повномасштабного вторгнення путінської росії Київ був популярним і приваблював не лише туристів, але й представників великих компаній.

Нещодавно стало відомо, що в українській столиці відбулися зйомки реклами німецького автомобільного бренду Mercedes-Benz, який сколихнув мережу, повідомляє "Дивогляд".

Однією з локацій стала будівля Київського Національного університету імені Тараса Шевченка – Інститут журналістики та Інститут міжнародних відносин. Героїнею відеоролику є дівчина, яка гуляє поверхами приміщення.

Рекламу створила німецька компанія Tempomedia Production Company у співпраці з українською Limelite. Зйомки відбувалися ще до повномасштабного вторгнення росії в Україну. Дуже символічно, що саму рекламу оприлюднили зараз. Таким чином популярна компанія висловила солідарність з нашою державою.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що французький глянець Antidote Magazine присвятив обкладинку Україні.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ