глянець Antidote Magazine присвятив обкладинку Україні

Французький глянець Antidote Magazine присвятив обкладинку Україні – фото

magazineantidote / instagram

Фотографію створили на тлі скляного моста в Києві

Наша Україна – неповторна і неперевершена. Своєю красою вона приваблює не лише своїх громадян, але й представників інших країн.

Французький глянець Antidote Magazine оприлюднив обкладинку нового випуску журналу, яку зняли у Києві за тиждень до того, як путінська росія розпалила війну. 

В центрі уваги – 13-річна дівчинка-модель Baby Uli в сріблястій сукні зі шлейфом та чорній водолазці з балаклавою популярного бренду Balenciaga. Модель позує на фоні Арки дружби народів, яку незабаром планують перейменувати на "Арку свободи українського народу".

В руках дівчина тримає кульки синього і жовтого кольорів, які дуже виділяються серед сірих тонів обкладинки.

"Це фото на обкладинці було зроблено в Києві 17 лютого 2022 року. Ми ніколи не уявляли, що вторгнення, яке триває на Сході України протягом останніх кількох років, охопить всю країну за 7 днів. Ми вирішили опублікувати це фото, щоб підтвердити нашу беззастережну відданість свободі та миру. Команда журналу також мобілізувалася для організації благодійного розпродажу, усі виручені кошти будуть передані OutRight Action International, організації, яка підтримує біженців та мешканців України", – прокоментували редактори видання Antidote Magazine.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що трагедія у Бучі потрапила на обкладинки світових ЗМІ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ