Острів Ганса

Канада та Данія закінчили "війну", яка тривала майже півсторіччя

відкриті джерела

У світі є місце для милих суперечок між країнами

Канада та Данія врегулювали територіальну суперечку про належність безлюдного острова Ганса, який розташований у протоці Кеннеді. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на МЗС Данії.

Згідно з договором, підписаним МЗС Данії і Канади, острів розділять між канадською провінцією та Гренландією, яка є автономною територією у складі Данії. Тепер між країнами з'явиться сухопутний кордон.

Ця суперечка за територіальну приналежність острова Ганса тривала з 1973 року, тобто майже 50 років. Півсторіччя тому вирішення долі острова відклали, а тому щороку одна з країн відправляла на цю територію групу військових з державним прапором та ящиком спиртного (віскі у Канади та шнапс у Данії).

Військові випивали напої "противника" та заміняли прапор, після чого залишали заповітний ящик з алкоголем і "передавали естафету" своєму "ворогу". Втім, тепер ця "війна" добігла кінця.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Норвегії знайшли та зібрали, "як пазл", стародавній меч вікінгів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ