Ненсі Кремптон-Брофі

Авторку есе "Як убити свого чоловіка" визнали винною у вбивстві її чоловіка

Multnomah County Sheriff

Жартівливий твір виявився пророчим

У США суд присяжних визнав 71-річну Ненсі Кремптон-Брофі, яка у 2011 році написала есе "Як убити свого чоловіка", винною у вбивстві свого 63-річного чоловіка Деніела Брофі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Beast.

Брофі застрелили 2 червня 2018 року на кухні Кулінарного інституту Орегона в Портленді, де той працював понад 10 років. Згідно версії звинувачення, Ненсі вбила чоловіка заради страхової виплати у розмірі $815 тис.

Поліцейським не вдалося знайти зброю, якою вбили чоловіка, але провину жінки довели завдяки записам із камер відеоспостереження біля інституту. Кремптон-Брофі свою провину не визнала, а також зазначається, що у процесі розслідування та розгляду справи твори звинуваченої не вивчали, бо вона їх створила задовго до злочину.

Жінка, яка є авторкою жартівливого есе "Як убити свого чоловіка" і романів про вбивства "Пекло в серці, "Неправильний чоловік", "Неправильний брат" та "Неправильний герой", у першому творі описувала можливі мотиви та способи для вбивства чоловіка та бажання уникнути покарання.

"Я проводжу чимало часу, думаючи про вбивство і, отже, про поліцейський процес. Зрештою, якщо вбивство має звільнити мене, я точно не хочу проводити час у в'язниці. І дозвольте мені чітко сказати для протоколу: я не люблю комбінезони, а помаранчевий – не мій колір", – написано в есе 2011 року.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що рашисти хотіли здати на металобрухт свій комплекс ППО, але їх "підвела жадібність".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ