Розкопки

Мав образливий сенс: вчені знайшли у Великій Британії стародавній камінь із зображенням фалоса – фото

Shutterstock

Автор лаявся на адресу невідомого римлянина

У Великій Британії археологи виявили камінь з вигравіруваним фалосом і вульгарною лайкою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Фонд Віндоленда, який проводить розкопки.

Дослідження кам'яних та глиняних прикордонних укріплень проводили біля фортеці Віндоленд у графстві Нортумберленд. Їх приблизно 1,7 тис років тому побудувала римська армія для захисту від вторгнень північних племен із Шотландії.

На одному з каменів, шириною 40 см і висотою 15 см, виявили вигравіруваний фалос і напис "Secundinus Cacor", що перекладається як "Секундій – г*внюк". За словами дослідників, чоловічий статевий орган додав цій образі на адресу невідомого римлянина на ім'я Секундій додаткову вагу.

Автор цього зображення по-своєму трактував символ фалоса, бо той за часів Стародавнього Риму був символом щастя та родючості.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вчені показали унікальне місце у Чумацькому Шляху.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ