Телескоп Hubble

Учені показали унікальне місце у Чумацькому Шляху – фото

Shutterstock

Вражаюче видовище

Космічний телескоп Хаббл зафіксував поблизу Землі унікальне кульове скупчення "Ліллер 1". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт обсерваторії.

Це скупчення зірок і нашу планету розділяють 30 тис світлових років. "Ліллер 1" є особливо цікавим кульовим скупченням у Чумацькому шляху, бо містить суміш дуже молодих і дуже старих зірок. Зазвичай у таких об'єктах є лише старі зірки.

"Ліллер 1"
"Ліллер 1"
Фото: esahubble.org

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що науковці почали сумніватися в тому, що 550 млн років тому відбулося масове вимирання.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ