Російський солдат

Оприлюднили онлайн-мапу з адресами окупантів, що вбивали людей в Бучі

Shutterstock

Розробкою займалися в Естонії

В Інтернеті з'явилася онлайн-карта, на якій вказані адреси російських окупантів, які нещадно вбивали людей в Бучі, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Управління державної охорони України.

Розробка отримала назву "Where do orcs come from?" ("Звідки приходять орки?"). Її авторами стали фахівці з Естонії, які створювали мапу за допомогою платформи Google Maps.

Повідомляється, що під час розробки мапи були використані дані української розвідки про місце видачі паспортів військових путінської армії, які були причетні до вбивств та знущань над мирним населенням в Бучі.

На сайті Головного управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднили інформацію про кацапських військових 64-ї окремої мотострілецької бригади 35-ї армії.

Переглянути карту "Where do orcs come from?" можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Вікіпедії з'явилася стаття про жахливі події та геноцид в Бучі, але роскомнадзору це не сподобалося.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ