Кадирівці

кадирівці взяли у полон "українського військового", який виявився безхатьком – відео

tsn.ua

"Спіймати нужденного – то є дійсно "подвиг"

У мережі розповсюджується черговий ляп кадирівців, які цього разу за "розвідника ЗСУ" видали безхатька з Маріуполя. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Бачили, як вони перетворюються і заливаються, як солов'ї, коли туго? Жалкують вони тепер, що обрали такий шлях, згадують про єдність народів, про братерство слов'ян. А ми про що вам усі ці роки твердили, безглузді ви наші?! Але ж ви не слухали і воліли на Майдані голову морочити людям. А що зараз? "Дуже шкодую. Все це безглуздо. Я не знав..." Не треба тепер горбатого нам ліпити.

Так чи інакше, але цей націоналіст вирішив здатися Тимуру Ібрієву та його бійцям. Стверджує, що покаявся, а всі його бандерівські переконання залишилися в минулому і зарості непрохідним бур'яном. Він також дав цінну інформацію про чисельність, дислокації та озброєння противника. Всі ці моменти, звичайно, будуть враховані на його користь як пом'якшувальні обставини", – повідомив рамзан кадиров.

Актором став худорлявий чоловік, який на карті демонструє нібито дислокації підрозділів ЗСУ, самооборони і "Правого сектора" в Маріуполі. Також він каже, що у місті присутні "іноземні війська", куди входить від 200 до 300 осіб.

Однак, є один нюанс! Це відео прокоментував маріупольський волонтер Кирило Долімбаєв, який сказав, що "розвідник" на відео – місцевий безхатько.

"Щоб ви розуміли, як кадировці роблять свій "героїчний" контент у Маріуполі. На відео – нужденний, який має проблеми з головою та постійно бухий. Його ми годували щодня в нашому храмі ПЦУ в Маріуполі. Спіймати нужденного – то є дійсно "подвиг", – написав він у своєму Facebook.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що кадирівці влаштували "хоробрий" бій із гаражем.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ