Літні люди

Як заплатити за комуналку "тисячею за вакцинацію"

Shutterstock

Додаткова можливість для вакцинованих українців старше 60 років

Нещодавно уряд оголосив, що дозволить українцям старше 60 років використати 1 000 грн, нараховану за програмою єПідтримка, для оплати комунальних послуг, передає "Дивогляд".

Можливість сплатити за житлово-комунальні послуги доступна ще з 14 лютого, але поки не всі люди знають, як саме це можна зробити.

Найпростіше сплатити за комуналку тим, хто оформив "ковідну тисячу" на картку ПриватБанку. 16 лютого у додатку банку запрацювала функція, яка підтримує сплату послуг ЖКГ карткою єПідтримки. Але для цього треба оновити додаток до останньої версії.

Окрім того, розрахуватися за комуналку можна карткою будь-якого банку через інтернет-сервіси, якими ви користуєтеся зазвичай, у відділенні банку чи Укрпошти телефоном, який підтримує функцію NFC, пластиковою банківською карткою єПідтримка (про можливість її випуску уточніть у своєму банку) чи за допомогою переказу за банківськими реквізитами.

Читайте також: "Пенсію підняти не можуть, а смартфони – дають": як українці реагують на чергову ідею Зеленського

Раніше також стало відомо, що українці зможуть витратити "тисячу за вакцинацію" на передплату газет і журналів. А з 14 березня люди з інвалідністю І та ІІ груп також зможуть витратити отримані в межах програми кошти на соціальні потреби, зокрема на ліки та комунальні платежі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ