McDonald's

Жінка назавжди відмовилася від фастфуду, коли побачила 5-річний чізбургер – фото

Shutterstock

"Напевно, у ньому дуже багато консервантів"

Мешканка США несподівано виявила у себе вдома 5-річний чізбургер, вигляд якого її налякав. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

За словами 41-річної Меган Кондрі з Вашингтона, вона придбала бургер у листопаді 2017 року, поклала його в своєму авто та забула про нього. Вже за кілька днів вона про нього згадала, розгорнула та помітила, що їжа майже не змінилася. Тоді американка вирішила влаштувати експеримент і побачити, як довго чізбургер не буде псуватися.

Вона написала дату придбання на упаковці та поклала його до шафи. За 5 років під час пошуку різдвяних іграшок Кодрі знайшла та згадала про свій експеримент. Вона розгорнула етикетку та помітила твердий бургер, зовнішній вигляд якого взагалі не змінився.

"Напевно, у ньому дуже багато консервантів, інакше яким чином він би зберігся протягом такого тривалого часу", – прокоментувала цю ситуацію 41-річна жінка.

Американка стверджує, що відтепер ніколи не буде харчуватися фастфудом.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у McDonald's помітили хробаків у автоматі з напоями.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ