Confractosuchus sauroktonos і орнітопод

Учені знайшли справжнього динозавра всередині гігантського крокодила – фото

Julius Csotonyi

Динозавра могли проковтнути живим або мертвим

Науковці з Австралійського музею епохи динозаврів виявили динозавра у кишечнику стародавнього крокодила. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Скам'янілі останки величезного крокодила з назвою Confractosuchus sauroktonos розкопали на вівчарській фермі у Квінсленді (США). Усього збереглося 35% кісток, яким близько 95 млн років.

Їх дослідили завдяки технології нейтронного та синхротронного рентгенівського мікро-КТ та встановили, що свого часу ця рептилія проковтнула живого орнітопода чи з'їла його, коли той вже був мертвим.

Палентологи стверджують, що цей випадок вперше науково доводить, що крокодили могли їсти динозаврів. Навряд чи одібне траплялося часто, але, судячи з усього, якщо у Confractosuchus sauroktonos була можливість з'їсти динозавра, то він її використовував.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США знайшли алігатора, у шлунку якого були артефакти, створені 6 тис років тому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ